}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Cats

Cats

Titulli :

Shiko Cats Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Tom Hooper,
Aktoret:Francesca Hayward, James Corden, Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Jennifer Hudson, Ian McKellen, Taylor Swift, Rebel Wilson, Laurie Davidson,

Pershkrimi i Filmit: Cats

Një fis i maceve të quajtur Jellicles duhet të vendosë çdo vit se cili do të ngjitet në shtresën Heaviside dhe të kthehet në një jetë të re të Jellicle.

Keywords:
Cats Shiko Filmin Falas, Shiko Cats Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 304
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2