}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Charlie Chaplin – The Circus

Charlie Chaplin – The Circus

Titulli :

Shiko Charlie Chaplin - The Circus Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1928Runtime: 72 min
Director:Charlie Chaplin,
Aktoret:Charlie Chaplin, Al Ernest Garcia, Merna Kennedy, Harry Crocker, George Davis, Henry Bergman, Tiny Sandford, John Rand, Steve Murphy,

Pershkrimi i Filmit: Charlie Chaplin – The Circus

Duke ikur nga policia një endacak hyn në një cirk. Derisa po ikte nga policia, ai bënë senzacion në cirk ku të gjithë shikuesit qeshtin me të. Ai gjenë punë në cirk dhe gjenë vajzën e ëndrrave. Gjithçka shkon mirë me të derisa vjen në person i tretë të cilin ai e sheh si konkurent për vajzën.

Keywords:
Charlie Chaplin – The Circus Shiko Filmin Falas, Shiko Charlie Chaplin – The Circus Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 419
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2