}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Chris Watts: Confessions of a Killer

Chris Watts: Confessions of a Killer

Titulli :

Shiko Chris Watts: Confessions of a Killer Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 120 min
Director:Michael Nankin,
Aktoret:Sean Kleier, Ashley Williams, Brooke Smith, April Telek, Chloe Van Landschoot, Dan Willmott, Ellie McPhee, Dahlia Oldham, Kristopher Anderson, Taylor Olson,

Pershkrimi i Filmit: Chris Watts: Confessions of a Killer

Kur Chris Watts në mënyrë stoike por me buzëqeshje iu përgjigj kamerave televizive për kthimin e sigurt të gruas së tij shtatzënë të humbur Shanann dhe dy vajzave të tyre të reja, sekretet e errëta afroheshin pikërisht nën sipërfaqe.

Keywords:
Chris Watts: Confessions of a Killer Shiko Filmin Falas, Shiko Chris Watts: Confessions of a Killer Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 670
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2