}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Clemency

Clemency

Titulli :

Shiko Clemency Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 112 min
Director:Chinonye Chukwu,
Aktoret:Alfre Woodard, Wendell Pierce, Aldis Hodge, Richard Schiff, Danielle Brooks, LaMonica Garrett, Michael O'Neill, Vernee Watson-Johnson, Dennis Haskins, Richard Gunn,

Pershkrimi i Filmit: Clemency

Ndërsa përgatitet të ekzekutojë një tjetër të burgosur, Bernadine duhet të përballet me demonët psikologjikë dhe emocionalë që krijon puna e saj, duke e lidhur përfundimisht atë me burrin që sanksionohet ta vrasë.

Keywords:
Clemency Shiko Filmin Falas, Shiko Clemency Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 323
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2