}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Cloud Atlas

Cloud Atlas

Titulli :

Shiko Cloud Atlas Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 172 min
Director:Tom Tykwer, Lilly Wachowski, Lana Wachowski, Terry Needham, Julie Brown, Caroline Veyssière, Rickie-Lee Roberts, Julie Heskin,
Aktoret:Tom Hanks, Halle Berry, Jim Broadbent, Hugo Weaving, Jim Sturgess, Bae Doo-na, Ben Whishaw, Keith David, James D'Arcy, Zhou Xun,

Pershkrimi i Filmit: Cloud Atlas

Një hulumtim se si veprimet e jetës individuale ndikojnë njëri-tjetrin në të kaluarën, të tashmen dhe të ardhmen, pasi një shpirt formësohet nga një vrasës në një hero, dhe një akt mirësjellje pjellor nëpër shekuj për të frymëzuar një revolucion.

Keywords:
Cloud Atlas Shiko Filmin Falas, Shiko Cloud Atlas Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 501
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2