}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Titulli :

Shiko Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 95 min
Director:Cody Cameron, Kris Pearn, Daniel Erickson, Blake Berger,
Aktoret:Bill Hader, Anna Faris, James Caan, Will Forte, Andy Samberg, Benjamin Bratt, Neil Patrick Harris, Terry Crews, Kristen Schaal, Cody Cameron,

Pershkrimi i Filmit: Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Flint Lokvud tashme punon në Kompaninë “Live Corp”, për idhullin e tij Çester V. Por, ai detyrohet të lëre postin e tij, kur mëson se makina e tij më famëkeqe është akoma funksionale dhe po kercenon e ushqimit të kafshëve.

Keywords:
Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Shiko Filmin Falas, Shiko Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 490
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2