}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Clover

Clover

Titulli :

Shiko Clover Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 101 min
Director:Jon Abrahams,
Aktoret:Mark Webber, Nicole Elizabeth Berger, Jon Abrahams, Erika Christensen, Julia Jones, Jake Weber, Jessica Szohr, Ron Perlman, Chazz Palminteri, Michael Godere,

Pershkrimi i Filmit: Clover

Dy vëllezër irlandezë janë në borxh ndaj bosit italian të zonës. Ndërsa përpiqen t’i shpëtojnë ndjekjes së tij, ata përfshihen në një lëmsh vrasjesh dhe ngatërresash, shkakun e të cilave do të arrijnë ta kuptojnë vetëm në fund…

Keywords:
Clover Shiko Filmin Falas, Shiko Clover Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 376
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2