}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Çocuklar Sana Emanet

Çocuklar Sana Emanet

Titulli :

Shiko Çocuklar Sana Emanet Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 145 min
Director:Çağan Irmak,
Aktoret:Engin Akyurek, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Osman Alkas, Ogün Kaptanoğlu, Birsen Dürülü, Eren Devrim, Parla Şenol, Çağdaş Yılancı, Ümmü Pütgül,

Pershkrimi i Filmit: Çocuklar Sana Emanet

Qerimi punon si arkitekt dhe është martuar me Jezim. Zhgënjimi më i madh i tyre është pamundësia për t’u bërë me fëmijë. Teksa shkojnë në shtëpinë e tyre verore një fëmijë hidhet para makinës, dhe Qerimi lëndohet rëndë…

Keywords:
Çocuklar Sana Emanet Shiko Filmin Falas, Shiko Çocuklar Sana Emanet Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 579
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2