}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Cold Comes the Night

Cold Comes the Night

Titulli :

Shiko Cold Comes the Night Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 90 min
Director:Tze Chun, Amy Arter,
Aktoret:Alice Eve, Bryan Cranston, Logan Marshall-Green, Ursula Parker, Leo Fitzpatrick, Erin Cummings, Robin Lord Taylor, Sarah Sokolovic, Marceline Hugot, Stephen Sheffer,

Pershkrimi i Filmit: Cold Comes the Night

Një pronare moteli dhe vajza e saj janë marrë peng nga një kriminel…

Keywords:
Cold Comes the Night Shiko Filmin Falas, Shiko Cold Comes the Night Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 256
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2