}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Color Out of Space

Color Out of Space

Titulli :

Shiko Color Out of Space Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 111 min
Director:Richard Stanley, Jonas Govaerts, Dino Estrelinha,
Aktoret:Nicolas Cage, Joely Richardson, Madeleine Arthur, Elliot Knight, Tommy Chong, Brendan Meyer, Julian Hilliard, Josh C. Waller, Q'orianka Kilcher, Melissa Nearman,

Pershkrimi i Filmit: Color Out of Space

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike për familjen që jeton atje dhe ndoshta në botë.

Keywords:
Color Out of Space Shiko Filmin Falas, Shiko Color Out of Space Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 300
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2