}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Come As You Are

Come As You Are

Titulli :

Shiko Come As You Are Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 104 min
Director:Richard Wong,
Aktoret:Janeane Garofalo, Hayden Szeto, Gabourey Sidibe, C.S. Lee, Grant Rosenmeyer, Ravi Patel,

Pershkrimi i Filmit: Come As You Are

Tre të rinj me aftësi të kufizuara hyjnë në një udhëtim në një bordell në Montreal duke ushqyer njerëz me nevoja të veçanta për të humbur virgjërinë dhe për të përqafuar pavarësinë e tyre. Frymëzuar nga një histori e vërtetë dhe xhirim i filmit belg Hasta La Vista

Keywords:
Come As You Are Shiko Filmin Falas, Shiko Come As You Are Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 288
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2