}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Contagion

Contagion

Titulli :

Shiko Contagion Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 106 min
Director:Steven Soderbergh, Annie Welles,
Aktoret:Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Kate Winslet, Jennifer Ehle, Gwyneth Paltrow, Bryan Cranston, Elliott Gould, Chin Han,

Pershkrimi i Filmit: Contagion

Profesionistët e kujdesit shëndetësor, zyrtarët qeveritarë dhe njerëzit e përditshëm e gjejnë veten në mes të një epidemie mbarëbotërore ndërsa CDC punon për të gjetur një kurë.

Keywords:
Contagion Shiko Filmin Falas, Shiko Contagion Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 900
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2