}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Conviction

Conviction

Titulli :

Shiko Conviction Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2010Runtime: 107 min
Director:Tony Goldwyn,
Aktoret:Hilary Swank, Sam Rockwell, Minnie Driver, Bailee Madison, Loren Dean, John Pyper-Ferguson, Karen Young, Marc Macaulay, Ethan Cutkosky, Jordan Monaghan,

Pershkrimi i Filmit: Conviction

Filmi CONVICTION është një histori frymëzuese që flet për përkushtimin e një motre ndaj vëllait të saj. Kur vëllai më i madh i Beti Ana Uoters arrestohet për vrasje dhe dënohet me dënim të përjetshëm në vitin 1983, Beti Ana, një bashkëshorte dhe nëna e dy fëmijëve nga Masaçuseti, përkushton jetën në nxjerrjen e vëllait të saj nga burgu. E bindur se vëllai i saj është i pafajshëm, Beti Ana futet përsëri në gjimnaz, më pas në kolegj e në fund në shkollën e drejtësisë në një kërkim 18-vjeçar për të liruar Kenin. Ajo do të bëjë dhe do të heqë dorë nga gjithçka për vëllain e saj.

Keywords:
Conviction Shiko Filmin Falas, Shiko Conviction Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 292
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2