}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Corpus Christi

Corpus Christi

Titulli :

Shiko Corpus Christi Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 115 min
Director:Jan Komasa,
Aktoret:Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek, Leszek Lichota, Barbara Kurzaj, Łukasz Simlat, Zdzisław Wardejn, Anna Biernacik, Lidia Bogacz,

Pershkrimi i Filmit: Corpus Christi

Daniel përjeton një transformim shpirtëror në një qendër paraburgimi. Edhe pse të dhënat e tij kriminale e pengojnë atë të aplikojë në seminar, ai nuk ka ndërmend të heqë dorë nga ëndrra e tij dhe vendos të ministrojë një famulli të qytetit të vogël.

Keywords:
Corpus Christi Shiko Filmin Falas, Shiko Corpus Christi Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 302
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2