}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Crash

Crash

Titulli :

Shiko Crash Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2004Runtime: 112 min
Director:Paul Haggis, Ime Etuk, Jay Mason, Scott Cameron, Simone Farber, Christian Pichler,
Aktoret:Sandra Bullock, Don Cheadle, Matt Dillon, Michael Peña, Jennifer Esposito, Brendan Fraser, Nona Gaye, Terrence Howard, Ludacris, Thandie Newton,

Pershkrimi i Filmit: Crash

Qytetarë te Los Angelosit me jetë shumë te veçanta përplasen në gërshetimin e tregimeve te racave, humbjes dhe shpengimit.

Keywords:
Crash Shiko Filmin Falas, Shiko Crash Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 333
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2