}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Dark Encounter

Dark Encounter

Titulli :

Shiko Dark Encounter Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 97 min
Director:Thomas Bassett, Carl Strathie,
Aktoret:Laura Fraser, Alice Lowe, Mel Raido, Sid Phoenix, Grant Masters, Spike White, Vincent Regan, Nicholas Pinnock,

Pershkrimi i Filmit: Dark Encounter

8 Vjc Maisie u zhduk në 1982 dhe një memorial mbahet një vit më vonë. Atë mbrëmje, dritat e çuditshme, tingujt etj vërehen në pyjet jashtë. Aliens.

Keywords:
Dark Encounter Shiko Filmin Falas, Shiko Dark Encounter Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 420
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2