}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Daylight’s End

Daylight’s End

Titulli :

Shiko Daylight's End Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 120 min
Director:William Kaufman,
Aktoret:Johnny Strong, Lance Henriksen, Louis Mandylor, Hakeem Kae-Kazim, Farah White, Gary Cairns, Heather Kafka, Mark Hanson, Chelsea Edmundson, Krzysztof Soszynski,

Pershkrimi i Filmit: Daylight’s End

Pas një shpërthimi që e ktheu pjesën më të madhe të njerëzimit në krijesa të ngjashme me vampir-zombie, të mbijetuarit e paktë duhet të luftojnë krijesat dhe marauders.

Keywords:
Daylight’s End Shiko Filmin Falas, Shiko Daylight’s End Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 780
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2