}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Depraved

Depraved

Titulli :

Shiko Depraved Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 114 min
Director:Larry Fessenden,
Aktoret:David Call, Joshua Leonard, Alex Breaux, Ana Kayne, Owen Campbell, Chloë Levine, Maria Dizzia, Addison Timlin, Chris O'Connor, Alice Barrett,

Pershkrimi i Filmit: Depraved

Një kirurg në terren, i cili vuan nga PTSD pas luftimeve në Lindjen e Mesme, dhe krijon një njeri të gjallë jashtë pjesëve të trupit në laboratorin e tij Gowanus, Brooklyn.

Keywords:
Depraved Shiko Filmin Falas, Shiko Depraved Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 281
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2