}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Diplomacy

Diplomacy

Titulli :

Shiko Diplomacy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 84 min
Director:Volker Schlöndorff,
Aktoret:André Dussollier, Niels Arestrup, Burghart Klaußner, Robert Stadlober, Charlie Nelson, Jean-Marc Roulot, Stefan Wilkening, Thomas Arnold, Lucas Prisor, Attila Borlan,

Pershkrimi i Filmit: Diplomacy

Një dramë historike që përshkruan marrëdhëniet midis Dietrich von Choltitz, guvernatorit ushtarak gjerman të Parisit të okupuar dhe konsullit të përgjithshëm suedez Raoul Nordling.

Keywords:
Diplomacy Shiko Filmin Falas, Shiko Diplomacy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 524
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2