}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Disturbing the Peace

Disturbing the Peace

Titulli :

Shiko Disturbing the Peace Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 90 min
Director:York Alec Shackleton,
Aktoret:Guy Pearce, Devon Sawa, Kelly Greyson, Michael Sirow, Barbara Blank, Dwayne Cameron, Michael Bellisario, Jacob Grodnik, John Lewis, Terence J. Rotolo,

Pershkrimi i Filmit: Disturbing the Peace

Një marshall i një qyteti të vogël i cili nuk ka mbajtur armë pasi ai la Texas Rangers pas një gjuajtje tragjike duhet të marrë përsëri armën e tij për të bërë betejë me një bandë të bikerëve të jashtëligjshëm që ka pushtuar qytetin për të tërhequr një sekret të pacipë dhe të dhunshëm

Keywords:
Disturbing the Peace Shiko Filmin Falas, Shiko Disturbing the Peace Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 296
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2