}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Divine Love +18

Divine Love +18

Titulli :

Shiko Divino Amor +18 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 100 min
Director:Gabriel Mascaro, Julia Medeiros,
Aktoret:Dira Paes, Júlio Machado, Emílio de Mello, Teca Pereira, Mariana Nunes, Thalita Carauta, Tuna Dwek, Thiago Justino, Paula Cohen, Antonio Pastich,

Pershkrimi i Filmit: Divine Love +18

Një grua përdor detyrën e saj burokratike për të bindur çiftet që divorcojnë të qëndrojnë së bashku është e përkushtuar plotësisht për të mbetur shtatzënë nga burri i saj në një të ardhme të ahengjeve të vallëzimit, orgji ritualiste dhe kristianizmit fondamentalist.

Keywords:
Divine Love +18 Shiko Filmin Falas, Shiko Divine Love +18 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 429
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2