}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Doctor Death

Doctor Death

Titulli :

Shiko Doctor Death Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime:
Director:Rob Pallatina,
Aktoret:Anthony Jensen, Gina Vitori, Matthew Pohlkamp, Joel Berti, Jolene Andersen, Kate Watson,

Pershkrimi i Filmit: Doctor Death

Pas një aksidenti me ski, Sarës ia shpëton jetën një kirurg shumë i mirë, Doktor Vincenti. Por më pas, ai e ngatërron mirënjohjen e Sarës me dashurinë dhe fiksohet me të, i vendosur që ta bëjë të tijën me çdo kusht.

Keywords:
Doctor Death Shiko Filmin Falas, Shiko Doctor Death Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 296
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2