}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Dolittle

Dolittle

Titulli :

Shiko Dolittle Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 101 min
Director:Stephen Gaghan, William M. Connor, Sandrine Loisy, Simon Crane, Joey Coughlin, John Beckett, Tom Rye, Teresa Orlando, Mark Johnstone, Marlon Beyer Rieger,
Aktoret:Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jessie Buckley, Jim Broadbent, Harry Collett, Emma Thompson, Rami Malek, John Cena, Kumail Nanjiani,

Pershkrimi i Filmit: Dolittle

Një mjek që mund të flasë me kafshët, fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me një nxënës të ri dhe një ekuipazh të kafshëve shtëpiake të çuditshme.

Keywords:
Dolittle Shiko Filmin Falas, Shiko Dolittle Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 444
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2