}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Door Lock

Door Lock

Titulli :

Shiko 도어락 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 102 min
Director:Lee Kwon,
Aktoret:Gong Hyo-jin, Kim Ye-won, Kim Sung-oh, Jo Bok-rae, Lee Ga-sub, Lee Chun-hee, Han Ji-eun, Kim Jae-hwa, Kim Kwang-kyu, Cha Yup,

Pershkrimi i Filmit: Door Lock

Kyung-min jeton vetëm në një apartament me një dhomë. Një ditë, ajo gjeti një gjurmë të një të huaji duke u futur në dhomën e saj dhe së shpejti një rast vrasjeje misterioze fillon të zbulohet

Keywords:
Door Lock Shiko Filmin Falas, Shiko Door Lock Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 412
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2