}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Downhill

Downhill

Titulli :

Shiko Downhill Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 87 min
Director:Nat Faxon, Jim Rash,
Aktoret:Will Ferrell, Julia Louis-Dreyfus, Miranda Otto, Zach Woods, Kristofer Hivju, Zoe Chao, Ammon Jacob Ford, Julian Grey, Giulio Berruti, Nadiv Molcho,

Pershkrimi i Filmit: Downhill

Mezi shpëtojnë nga një ortek gjatë pushimeve familjare të skive në Alpe, një çift i martuar ka rene ne konflikt pasi detyrohen të rivlerësojnë jetën e tyre dhe mënyrën se si ndihen për njëri-tjetrin.

Keywords:
Downhill Shiko Filmin Falas, Shiko Downhill Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 309
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2