}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Elite Squad: The Enemy Within

Elite Squad: The Enemy Within

Titulli :

Shiko Tropa de Elite 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2010Runtime: 115 min
Director:José Padilha, Olivia Rabacov,
Aktoret:Wagner Moura, Irandhir Santos, André Ramiro, Pedro Van-Held, Maria Ribeiro, Sandro Rocha, Milhem Cortaz, Tainá Müller, Seu Jorge, André Mattos,

Pershkrimi i Filmit: Elite Squad: The Enemy Within

Pas një trazire në burg, ish-kapiteni Nascimento, tani një oficer i rangut të lartë të sigurisë në Rio de Janeiro, përfshihet në një mosmarrëveshje të përgjakshme politike që përfshin zyrtarë qeveritarë dhe grupe paramilitare.

Keywords:
Elite Squad: The Enemy Within Shiko Filmin Falas, Shiko Elite Squad: The Enemy Within Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 419
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2