}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Endings, Beginnings

Endings, Beginnings

Titulli :

Shiko Endings, Beginnings Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Drake Doremus,
Aktoret:Shailene Woodley, Jamie Dornan, Sebastian Stan, Matthew Gray Gubler, Lindsay Sloane, Noureen DeWulf, Shamier Anderson, Penny O'Brien, Kelly Albanese, Sherry Cola,

Pershkrimi i Filmit: Endings, Beginnings

Një grua rreth të 30-ve përballet me dashuri dhe ndarje gjatë një periudhe një vjeçare. Gjatë kësaj kohe, ajo do të zbulojë sekretet e jetës së saj nëpërmjet ngjarjeve dhe vendeve më të papritura.

Keywords:
Endings, Beginnings Shiko Filmin Falas, Shiko Endings, Beginnings Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 674
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2