}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Enemy at the Gates

Enemy at the Gates

Titulli :

Shiko Enemy at the Gates Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 131 min
Director:Jean-Jacques Annaud, Allen Smith, Thomas Hezel, Basia Baumann, Gerry Gavigan, Paul Goldsmith, Paul Taylor, Sabina Franke,
Aktoret:Jude Law, Rachel Weisz, Ed Harris, Joseph Fiennes, Bob Hoskins, Ron Perlman, Eva Mattes, Gabriel Thomson, Matthias Habich, Alexander Schwan,

Pershkrimi i Filmit: Enemy at the Gates

Historia e vërtetë e dy snajperave ruse dhe gjermane që luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u përpjekur për të eleminuar njëri – tjetrin.

Keywords:
Enemy at the Gates Shiko Filmin Falas, Shiko Enemy at the Gates Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 692
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2