}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Enough Said

Enough Said

Titulli :

Shiko Enough Said Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 93 min
Director:Nicole Holofcener, Rebecca Robertson,
Aktoret:Julia Louis-Dreyfus, Catherine Keener, James Gandolfini, Toni Collette, Ben Falcone, Amy Landecker, Michaela Watkins, Kathleen Rose Perkins, Toby Huss, Eve Hewson,

Pershkrimi i Filmit: Enough Said

Një grua e divorcuar e cila vendos për të ndjekur ish-burrin e saj dhe te interesohet për të…. takohet me dikë qe ishte ish miku i burrit….

Keywords:
Enough Said Shiko Filmin Falas, Shiko Enough Said Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 328
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2