}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

Titulli :

Shiko Eyes Wide Shut Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1999Runtime: 159 min
Director:Stanley Kubrick,
Aktoret:Tom Cruise, Nicole Kidman, Madison Eginton, Jackie Sawiris, Sydney Pollack, Leslie Lowe, Peter Benson, Todd Field, Michael Doven, Sky du Mont,

Pershkrimi i Filmit: Eyes Wide Shut

Një doktor nga Nju Yorku, i cili është i martuar me një mirëmbajtëse artesh e shtyn veten në një odise te rrezikshme seksi dhe morali pasi gruaja e tij pranon se njehere për pak sa nuk e ka tradhtuar.

Keywords:
Eyes Wide Shut Shiko Filmin Falas, Shiko Eyes Wide Shut Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 488
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2