}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Fearless

Fearless

Titulli :

Shiko Fearless Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2006Runtime: 103 min
Director:Ronny Yu,
Aktoret:Jet Li, Sun Li, Dong Yong, Shidou Nakamura, Pau Hei-Ching, Chen Zhi-Hui, Ting Leung, Yun Qu, Scott Ma, Nathan Jones,

Pershkrimi i Filmit: Fearless

Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.

Keywords:
Fearless Shiko Filmin Falas, Shiko Fearless Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 364
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2