}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Fireproof

Fireproof

Titulli :

Shiko Fireproof Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 122 min
Director:Alex Kendrick,
Aktoret:Kirk Cameron, Erin Bethea, Ken Bevel, Stephen Dervan, Eric Young, Jason McLeod, Harris Malcom, Phyllis Malcom, Perry Revell, Stephanie Makulinski,

Pershkrimi i Filmit: Fireproof

Në Albany, martesa e Caleb dhe Catherine Holt është në krizë dhe ata vendosin të divorcohen. Sidoqoftë, babai i Caleb, John, propozon që djali i tij të vonojë procesin e ndarjes së tyre për dyzet ditë dhe të ndjekë një procedurë të quajtur “Dashuria e guximit” për t’i bërë ata të duan përsëri njëri-tjetrin.

Keywords:
Fireproof Shiko Filmin Falas, Shiko Fireproof Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 407
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2