}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
First Love

First Love

Titulli :

Shiko 初恋 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 108 min
Director:Takashi Miike,
Aktoret:Masataka Kubota, Nao Omori, Shota Sometani, Sakurako Konishi, Becky, Takahiro Miura, Mami Fujioka, Yen Cheng-kuo, Duan Chun-hao, Maimi Yajima,

Pershkrimi i Filmit: First Love

Një boksier i ri dhe një vajzë telefonate kapen në një skemë të kontrabandës së drogës gjatë një nate në Tokio.

Keywords:
First Love Shiko Filmin Falas, Shiko First Love Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 389
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2