}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
For Sama

For Sama

Titulli :

Shiko For Sama Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 100 min
Director:Waad al-Kateab, Edward Watts,
Aktoret:Sama Al-Khateab, Hamza Al-Khateab, Waad al-Kateab,

Pershkrimi i Filmit: For Sama

FOR SAMA është një udhëtim intim dhe epik në përvojën femërore të luftës.

Keywords:
For Sama Shiko Filmin Falas, Shiko For Sama Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 488
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2