}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Foxtrot Six

Foxtrot Six

Titulli :

Shiko Foxtrot Six Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 114 min
Director:Randy Korompis,
Aktoret:Oka Antara, Rio Dewanto, Arifin Putra, Chicco Jerikho, Mike Lewis, Verdi Solaiman, Julie Estelle, Miller Khan, Edward Akbar, Norman R Akyuwen,

Pershkrimi i Filmit: Foxtrot Six

Një ish detar dhe miqtë e tij luftojnë për të shpëtuar Indonezinë nga një drejtues i pamëshirshëm i partisë.

Keywords:
Foxtrot Six Shiko Filmin Falas, Shiko Foxtrot Six Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 326
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2