}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Frozen 2

Frozen 2

Titulli :

Shiko Frozen II Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 104 min
Director:Chris Buck, Jennifer Lee,
Aktoret:Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Josh Gad, Evan Rachel Wood, Alfred Molina, Sterling K. Brown, Ciarán Hinds, Jason Ritter, Rachel Matthews,

Pershkrimi i Filmit: Frozen 2

Anna, Elsa, Kristoff, Olaf dhe Sven largohen nga Arendelle për të udhëtuar në një pyll të lashtë, të lidhur në vjeshtë të një vendi të magjepsur. Ata u përpoqën të gjejnë origjinën e fuqive të Elsa-s për të shpëtuar mbretërinë e tyre.

Keywords:
Frozen 2 Shiko Filmin Falas, Shiko Frozen 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 1533
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2