}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ghost

Ghost

Titulli :

Shiko Ghost Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 130 min
Director:Vikram Bhatt, Manusmit Rana, Vishal Dave, Vaishnavi Mehan, Mohnish Jain,
Aktoret:Sanaya Irani, Shivam Bhaargava, Ameet Chana, Caroline Wildi, Ananya Sengupta,

Pershkrimi i Filmit: Ghost

Karan Khanna, një politikan me origjinë indiane në Mbretërinë e Bashkuar, akuzohet se vrau gruan e tij. Ai i thotë avokatit të tij se një fantazmë kreu vrasjen dhe se duhet të gjykohet.

Keywords:
Ghost Shiko Filmin Falas, Shiko Ghost Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 519
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2