}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ghosthunters

Ghosthunters

Titulli :

Shiko Ghosthunters Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 90 min
Director:Pearry Reginald Teo,
Aktoret:Liz Fenning, Anna Harr, Stephen Manley, Aaron Moses, David O'Donnell, Francesca Santoro, London Grace,

Pershkrimi i Filmit: Ghosthunters

Kur njëri prej tyre humbet gruan dhe vajzën e tij në duart e një vrasësi serial, një ekip gjahtarësh fantazmë është i vendosur të kapë shpirtrat e të dashurve në mënyrë që shpirtrat e tyre të mund të pushojnë më në fund në paqe. Por ndërsa skuadra futet më thellë në shtëpi, fantazmat bëhen më armiqësore dhe grupi zbulon sekretet e vërteta të shtëpisë dhe vrasësit të saj.

Keywords:
Ghosthunters Shiko Filmin Falas, Shiko Ghosthunters Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 289
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2