}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Go Back to China

Go Back to China

Titulli :

Shiko Go Back to China Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 95 min
Director:Emily Ting,
Aktoret:Anna Akana, Richard Ng, Lynn Chen, Kelly Hu, Kendy Cheung, Aviva Wang,

Pershkrimi i Filmit: Go Back to China

Kur vajza e partisë Sasha Li fryn nëpër pjesën më të madhe të fondit të saj të besimit, ajo është prerë nga babai i saj dhe detyrohet të kthehet në Kinë dhe të punojë për biznesin e lodrave familjare.

Keywords:
Go Back to China Shiko Filmin Falas, Shiko Go Back to China Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 219
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2