}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Goldie

Goldie

Titulli :

Shiko Goldie Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 88 min
Director:Sam de Jong, Bryan Allen, Kenyon Noble, Lain Kienzle, Sussan Cordero, Michael L. Walker,
Aktoret:Slick Woods, George Sample III, Danny Hoch, Khris Davis, Marsha Stephanie Blake, Thaddeus Daniels, Jazmyn C Dorsey, Ratnesh Dubey, Angela Griszell, David Mohr,

Pershkrimi i Filmit: Goldie

Një adoleshente në një strehë familjare, bën luftë kundër sistemit për të mbajtur motrat e saj, ndërsa ajo ndjek ëndrrat e saj për të qenë një balerin. Një histori për rininë e zhvendosur, ambicien dhe forcën.

Keywords:
Goldie Shiko Filmin Falas, Shiko Goldie Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 297
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2