}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Good Newwz

Good Newwz

Titulli :

Shiko Good Newwz Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 132 min
Director:Baljeet Singh Marwah, Raj Mehta, Yudhan Cheulkar, Nisheeth Chandra,
Aktoret:Akshay Kumar, Diljit Dosanjh, Kareena Kapoor Khan, Kiara Advani, Tisca Chopra, Adil Hussain, Anjana Sukhani, Mohit Raina, Karan Johar, Badshah,

Pershkrimi i Filmit: Good Newwz

Dy çifte me të njëjtët mbiemra ndjekin fekondimin in vitro dhe presin për bebet e tyre të ardhshme. Problemet pasojnë kur zbulojnë se spermat e çdo çifti janë përzier me njëra-tjetrën.

Keywords:
Good Newwz Shiko Filmin Falas, Shiko Good Newwz Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 581
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2