}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Grease

Grease

Titulli :

Shiko Grease Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1978Runtime: 110 min
Director:Randal Kleiser, Jerry Grandey, Lynn M. Morgan, Joyce King, Paula Marcus,
Aktoret:John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing, Jeff Conaway, Barry Pearl, Michael Tucci, Kelly Ward, Didi Conn, Jamie Donnelly, Dinah Manoff,

Pershkrimi i Filmit: Grease

Vajza e mirë Sandy dhe greaser Danny u dashuruan gjatë verës. Kur zbulojnë papritur se janë tani në të njëjtën shkollë të mesme, a do të jenë në gjendje të rindërtojnë romancën e tyre?

Keywords:
Grease Shiko Filmin Falas, Shiko Grease Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 312
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2