}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

Titulli :

Shiko Gretel & Hansel Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 87 min
Director:Oz Perkins,
Aktoret:Sophia Lillis, Samuel Leakey, Charles Babalola, Alice Krige, Ian Kenny, Abdul Alshareef, Jessica De Gouw, Manuel Pombo, Beatrix Perkins,

Pershkrimi i Filmit: Gretel & Hansel

Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe punë. Aty ata do përballen me një të keqe të tmerrshme.

Keywords:
Gretel & Hansel Shiko Filmin Falas, Shiko Gretel & Hansel Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 408
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2