}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Guns Akimbo

Guns Akimbo

Titulli :

Shiko Guns Akimbo Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 95 min
Director:Jason Lei Howden,
Aktoret:Daniel Radcliffe, Samara Weaving, Natasha Liu Bordizzo, Ned Dennehy, Mark Rowley, Hanako Footman, Rhys Darby, Grant Bowler, Josh Robert Thompson, Set Sjöstrand,

Pershkrimi i Filmit: Guns Akimbo

Një djalë i zakonshëm befas e gjen veten të detyruar të luftojë një betejë të ngjashme me gladiatorin për një faqe të errët që transmeton dhunën për shikuesit. Miles duhet të luftojnë Nix të armatosur shumë dhe gjithashtu të shpëtojnë ish-të dashurën e tij të rrëmbyer.

Keywords:
Guns Akimbo Shiko Filmin Falas, Shiko Guns Akimbo Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 408
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2