}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Helium

Helium

Titulli :

Shiko Helium Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 23 min
Director:Anders Walter,
Aktoret:Marijana Janković, Casper Crump, Pelle Falk Krusbæk,

Pershkrimi i Filmit: Helium

Një djalë i vogël, Alfredi, po vdes, por ,nëpërmjet historive për Heliumin- një bote imagjinare, e treguar nga pastruesi i spitalit Enxho, Alfredi ,rifiton gëzimin dhe lumturinë e jetës së tij, dhe gjen një parajsë të qetë larg jetës së përditëshme.

Keywords:
Helium Shiko Filmin Falas, Shiko Helium Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 364
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2