}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Hell on the Border

Hell on the Border

Titulli :

Shiko Hell on the Border Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 106 min
Director:Wes Miller,
Aktoret:Ron Perlman, Frank Grillo, David Gyasi, Randy Wayne, Manu Intiraymi, Gianni Capaldi, Jaqueline Fleming, Alexander Kane, Chris Mullinax, Zahn McClarnon,

Pershkrimi i Filmit: Hell on the Border

Arkansas, 1875, Pasi qëlloi 5 burra për të shpëtuar një gjykatës dhe më pas të hynte në Territorin Indian pas një ligji vdekjeprurës, Bass Reeves bëhet deputeti i parë i zi i marsheve në perëndim të Mississippi.

Keywords:
Hell on the Border Shiko Filmin Falas, Shiko Hell on the Border Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 327
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2