}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Hit-and-Run Squad

Hit-and-Run Squad

Titulli :

Shiko Hit-and-Run Squad Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 133 min
Director:Han Jun-hee,
Aktoret:Gong Hyo-jin, Ryu Jun-yeol, Cho Jung-seok, Yum Jung-ah, Jeon Hye-jin, Son Suk-ku, Key, Lee Sung-min, Lee Sung-wook, Lee Hak-joo,

Pershkrimi i Filmit: Hit-and-Run Squad

Min-jae, një oficer policie rishtar me një talent të lindur natyral për ngarje, i është caktuar skuadrës së përsosur: Skuadra Hit-and-Run. Por në të njëjtën kohë, për detektivin e policisë Si-yeon, është një vend për të cilin është zhvendosur padrejtësisht për të bërë punën e saj. Të dy ekipet për të arrestuar maniakun e pasur dhe të fuqishëm me shpejtësi Jae-chul i cili dyshohet se ka kryer krime për obsesionin e tij për shpejtësi.

Keywords:
Hit-and-Run Squad Shiko Filmin Falas, Shiko Hit-and-Run Squad Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 314
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2