}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Honour

Honour

Titulli :

Shiko Honour Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 104 min
Director:Shan Khan,
Aktoret:Aiysha Hart, Paddy Considine, Faraz Ayub, Shubham Saraf, Harvey Virdi, Nikesh Patel, William Ruane, Paulina Boneva, Adam Smith, Claire Brown,

Pershkrimi i Filmit: Honour

Nje histori e perqendruar ne nje grua e cila shenjestrohet nga familja e saj per nje “vrasje nderi” dhe te vrasesi i paguar per ta bere punen…

Keywords:
Honour Shiko Filmin Falas, Shiko Honour Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 264
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2