}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Horse Girl

Horse Girl

Titulli :

Shiko Horse Girl Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 104 min
Director:Jeff Baena,
Aktoret:Alison Brie, John Reynolds, Debby Ryan, Molly Shannon, John Ortiz, Jay Duplass, Robin Tunney, Paul Reiser, Matthew Gray Gubler, Meredith Hagner,

Pershkrimi i Filmit: Horse Girl

Një grua shoqërore e bezdisshme me një dashuri për artet dhe zanatet, kuajt dhe shfaqjet e krimit të mbinatyrshme, i gjen ëndrrat e saj gjithnjë e më të kthjellta që shkelin në jetën e saj zgjuar.

Keywords:
Horse Girl Shiko Filmin Falas, Shiko Horse Girl Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 317
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2