}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
I Am Legend

I Am Legend

Titulli :

Shiko I Am Legend Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 101 min
Director:Francis Lawrence, Michael Tadross Jr.,
Aktoret:Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith, Emma Thompson, Darrell Foster, Joanna Numata, Dash Mihok, Samuel Glen,

Pershkrimi i Filmit: I Am Legend

Vite pasi një plagë vret pjesën më të madhe të njerëzimit dhe e shndërron pjesën tjetër në monstra, i mbijetuari i vetëm në New York City lufton me guxim për të gjetur një kurë në këtë ngacmues veprimi pas apokaliptik.

Keywords:
I Am Legend Shiko Filmin Falas, Shiko I Am Legend Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 427
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2